چاپ کردن این صفحه

مدیرعامل راه آهن خبر داد: آغاز عمليات دو خطه كردن راه آهن بافق تا اصفهان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه 5

 

 

 

 

مديرعامل راه آهن گفت: برنامه دو خطه کردن بافق تا اصفهان امسال در دستور کار راه آهن قرار دارد و در حال حاضر عمليات اوليه اين پروژه آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومي راه آهن جمهوري اسلامي ايران به نقل از فارس، محسن پور سيد آقايي ظهر امروز در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به برنامه توسعه راه آهن اظهار کرد: بخش مهمي از بار هاي معدني به سمت اصفهان حرکت مي کند.
وي افزود: با توجه به اين موضوع در منطقه برنامه دو خطه کردن بافق تا اصفهان را امسال در دستور کار خود قرار داريم و در حال حاضر عمليات اوليه اين موضوع آغاز شده است.
مديرعامل راه آهن جمهوري اسلامي ايران با تاکيد بر اينکه عمليات اجرايي و بخشي از کار برنامه دو خطه کردن بافق تا اصفهان امسال انجام مي شود، تصريح کرد: در ارتباط با افزايش کلي حمل و نقل نيز برنامه ما اين است که ظرف چهار سال فعاليت اين دولت ظرفيت حمل و نقل به دو برابر وضع موجود افزايش پيدا کند.
وي با بيان اينکه براساس اين موضوع به دنبال اين هستيم که ظرفيت حمل و نقل از 33 ميليون تن به 68 ميليون تن افزايش پيدا کند، ادامه داد: بخش مهمي از اين حمل و نقل متوجه مراکز معدني و مقاصدي است که بيشتر اين مراکز در اصفهان قرار دارد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی راه آهن جمهوري اسلامي ايران

 

 

 

 

بازدید 4228 بار
آخرین ویرایش در دوشنبه, 10 فروردين 1394 ساعت 12:13
رامین پناهی

طراح سایت

وبگاه: www.alvandniroo.ir

آخرین‌ها از رامین پناهی