ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

انتصاب مدیرعامل راه آهن

 

با حکم وزیر راه و شهرسازی سعید محمدزاده به سمت معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور منصوب شد. به گزارش روابط عمومی وامور بین‌الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور، عباس آخوندی در این حکم خطاب به سعید محمدزاده آورده است:

(نظر به تعهد و تجارب ارزنده جناب عالی و با توجه به ماده ۱۹ اساسنامه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور به موجب این حکم به سمت معاون وزیر و مدیرعامل شرکت منصوب می‌شوید.
ضمنا لازم می‌دانم از زحمات و مساعی برادر ارجمند جناب آقای دکتر علی نورزاد در دوره تصدی مسئولیت فوق تشکر و قدردانی نمایم.ازخدای­ بزرگ­ برای شما آرزوی توفیق دارم. )

سعید محمدزاده پیش از آن به‌ عنوان عضو هیئت مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور و معاون فنی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران  مشغول به خدمت بود و دارای مدرک دکتری مهندسی عمران از دانشگاه علم و صنعت ایران و عضو هیئت علمی این دانشگاه است. محمدزاده همچنین سابقه ریاست دانشکده راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت ایران را از سال ۱۳۸۲تا سال ۱۳۸۴ در کارنامه دارد. مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل و معاون وزیر راه و شهرسازی، متولد ۱۳۴۶ و دارای رتبه علمی دانشیاری دانشگاه علم و صنعت ایران است.

وی فارغ التحصیل رشته کارشناسی مهندسی عمران- عمران دانشگاه صنعتی شریف در سال ۱۳۶۹، کارشناس ارشد مهندسی عمران- سازه دانشگاه علم و صنعت در سال ۱۳۷۳ و دکتری مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت در سال ۱۳۸۹ است. از نظر زمینه‌های تحقیقاتی و تخصصی محمدزاده می‌توان به تحلیل و طراحی خط و سازه، آزمایش و تحلیل قابلیت اعتماد خط و سازه‌ها، مدلسازی رفتار و زوال اجرای سیستم خط و سازه‌ها و مدیریت نگهداری و تعمیراشاره کرد.

از جمله سوابق شغلی و اجرائی وی نیز می‌توان به عضویت در هیئت علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت ایران از سال ۱۳۸۷ تاکنون، عضوهیئت علمی گروه عمران دانشگاه فنی- مهندسی دانشگاه بوعلی سینا از سال ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۸، معاون آموزشی دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۲، رئیس دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴، مدیرکل اداره خط و سازه‌های فنی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۳۸۴تا ۱۳۸۶، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسین مشاور مترا از سال ۱۳۸۶تا ۱۳۸۸ و معاون فنی و زیربنایی از مهر ۹۲ لغایت مهر ۹۵ اشاره کرد.