ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

آگهی استخدام

توصیه های بهداشتی که باید داوطلبان رعایت کنند:

از درب منزل ماسک زده شود

با زمان خوب و مشخص وارد حوزه امتحانی شوید

تک تک وارد حوزه امتحانی شوید

فاصله اجتماعی دو متر را رعایت کنید

در زمان ازمون و شروع آزمون به سایر داوطلبان و عوامل اجرایی نزدیک نشوید

اگر آشنا و دوستی را می بینید تجمعی برای گپ وگفت تشکیل ندهید

داوطلب باید با ماسک و دستکش مناسب وارد حوزه شود

نوشت افزار را تحت هیچ شرایطی تبادل نکنید

داوطلبان موظفند با استفاده از وسایل شخصی (خودکار، مداد، تراش، پاک کن) و همچنین یک بطری آب معدنی میباشند

زمان آزمون:

روز پنج شنبه به تاریخ ششم شهریور ۱۳۹۹

ساعت آزمون:

کارآموزان طبق لیست اعلامی شرکت در همین سایت

از ردیف ۱ الی ۵۵ راس ساعت هفت صبح

از ردیف ۵۶ الی ۱۱۰راس ساعت نه صبح

و از ردیف ۱۱۱ الی آخر راس ساعت ۱۱

کلیه کارآموزان موظفند نیم ساعت زودتر در محل آزمون حاضر و نسبت به تحویل مدارک خود اقدام نمایند

ارایه فرم اولیه ثبت نام کارآموز و اصل فیش بانکی الزامیست

ارایه کارت ملی جهت ورود به آزمون الزامیست

محل آزمون:

یزد میدان امام حسین - میدان راه آهن - خیابان نیلوفر - مرکز آموزش راه آهن یزد

کارت ورود به جلسه در محل آزمون تحویل میگردد

استفاده از ماسک فیلتردار ممنوع است

عدم رعایت هر یک از موارد فوق موجب حذف داوطلب از آزمون میگردد

اگر دواطلبی دچار بیماری کرونا میباشد با شماره ۰۹۱۳۳۵۶۷۰۷۸تماس گرفته تا شرایط آزمون برایشان مهیا گردد

داوطلبانی که ثبت نام نموده اند و اسامی آنها در لیست اعلامی نمیباشد راس ساعت ده صبح روز آزمون با ارایه اصل فرم ثبت نام و فیش بانکی به محل آزمون مراجعه نمایند.

لیست اسامی ثبت نامی:

 

کد

نام

نام خانوادگی

1

فرامرز

محمدی عزیزآبادی

2

سیدمحمد

میزان عدل

3

محمد تقی

رستگار مطلق

4

مجتبی

دهقان خانی

5

محمدصادق

عامل هوشمند

6

عارف

زارع بیدکی

7

سیدمحمدکاظم

حسینی شیطوری

8

محمدمهدی

زارع

9

محمدمهدی

اقبالی زارچ

10

امیررضا

تفکری بافقی

11

علیرضا

حلاج زاده یزدی

12

هاشم

برزگری

13

محمدرضا

امیری

14

امیر

وجود

15

رضا

بحرینی

16

علی

دهقان بنادکی

17

حسین

باقری

18

سیدجواد

طباطبائی عقدا

19

شهاب

سروی

20

علی

امیری تیرتاشی

21

ایمان

صفری

22

مهدی

مومی ساز

23

مجتبی

رجبی خضرآباد

24

امیررضا

سالاری

25

مرتضی

شفیعی هفتادر

26

امیرحسین

فتاحی

27

محمد

خواجوی

28

حجت

حاجی وند میرزایی

29

روح الله

رحیمی

30

محمدرضا

دشتکی

31

امید

محمدی

32

سیدمحمد

موسوی

33

سروش

کلانتری

34

محمدرضا

رنجبر

35

امیرمحمد

زارعیان

36

حمید

بیدادنفر

37

ابوالفضل

قاسمی زاده

38

ابوالفضل

زلفی زمهریر

39

مصطفی

طاهرپورهفتادر

40

ابوالفضل

بیگی احمدآبادی

41

مرتضی

عباسی حسین آباد

42

امید

میرجانی سروی

43

علی

کریمی بافقی

44

محمد

نقدی زارچ

45

علیرضا

کیاروستا

46

میثم

اسدی سنجدکی

47

محمدرضا

پورانتظاری زارچی

48

رضا

غنیپور بهدانی

49

محمدامین

دشتکی

50

محمدهادی

یزدی رمضانی

51

معین

زحمتکش

52

ابراهیم

حسن زاده

53

ابوالفضل

خواجه مبارکه

54

علی رضا

یاور

55

ابوالفضل

کریمی زارچی

56

محمدرضا

رنجبر

57

هادی

خلیل زاده

58

سجاد

حسینی فهرجی

59

امید

ابویی

60

علیرضا

حسنی صدر آبادی

61

احسان

خاکی

62

اسماعیل

علیرضایی دیزیچه

63

محمدرضا

صدیقی خویدک

64

میثم

زارع زاده مهریزی

65

محمد

خسروانیان

66

حسین

باقری

67

مجید

نجف زاده

68

امیرحسین

صابری

69

مجتبی

دهقانیان فراشاه

70

علیرضا

زینلی قطرمی

71

جلال

کریمی

72

محمدکاظم

عباسی

73

علیرضا

حسنی صدرآباد

74

علیرضا

هادی پور

75

محمدرضا

حاجی زاده

76

حمید

بلبلی عقدایی

77

علی

جمالی

78

امیرحسین

عبداللهی فوزی

79

ایمان

بشیری

80

محمدحسین

علیزاده بنستانی

81

مهدی

زارع گاریزی

82

وحید

انصاری راد

83

مسعود

شمسی خلف بادام

84

سعید

شکاری افکوئیه

85

محمد علی

شاکری زاده

86

محمدصادق

فلاح زاده ابرقوئی

87

محمد

نریمانی

88

مجتبی

محمودی

89

احمدرضا

اشتری

90

محسن

حیدری بندرآبادی

91

سجاد

دهقان نیری

92

مجید

دلاوری

93

ایمان

رحمانی علی آبادی

94

حسین

معین الدین

95

علی

ضیایی

96

محمدرضا

سرداری

97

محمدمهدی

افروغ

98

سیدجلیل

زارع

99

هادی

تفکری

100

محمدصادق

عامل هوشمند

101

سجاد

دهقان نیری

102

سیدحسین

قوه ندوشن

103

جمال

قلتاشی

104

احسان

اسلامی

105

محسن

میرجلیلی

106

محمدعلی

برزگری

107

حسن

مرتضایی

108

ایمان

خواجه مبارکه

109

میلاد

دهقانیان نصرآبادی

110

حیدر

کلانتری سرچشمه

111

محمد

اسفنداری

112

میلاد

سیف الدینی

113

هادی

افخمی عقدا

114

مسعود

باقری بافقی

115

سید محمدرضا

حسینی نسب

116

محمد

صادقی حجت آبادی

117

سیدعلی اصغر

طباطبائی

118

سیدعلی

متولی زاده بنیزی

119

مجتبی

رعیتی شوازی

120

ابوالفضل

مشیری نیا

121

محمدحسن

مزیدی

122

محمد

عزمان

123

ابوالفضل

شیرانیان

124

محمد

نعیمی بافقی

125

علی

رستمی

126

مجتبی

شاهدی

127

مصطفی

خالقدادی

128

سیدمحمدکاظم

هاشمی زاده

129

حمیدرضا

فتاحی اردکانی

130

محمدامین

زارع هرفته

131

علیرضا

زحمتکش حسینی

132

پوریا

طاهری

133

اصغر

پرنیان خوی

134

محمد

شاکری

135

یاسر

بهرآسمانی

136

سیدمحمد

میرجلال الدین نائئینی

137

علیرضا

دهقانی زاده

138

ابوالفضل

قاسمی زاده

139

حامی

رضابوستانی

140

امیرزلفی

مهرریز

141

حمیدرضا

کارگر حجت آبادی

142

ابوالفضل

عامری

143

رضا

خالصی

144

امیرمحمد

امینی

145

حسین

امامی

146

محمدامین

زارع

147

سید محمد

امیری فرد

148

علی

امینی

149

فرهاد

چالیک

150

امیرحسین

دربیدی

151

مصطفی

طاهری مغستان

152

حسین

امامی

153

مهدی

توکلی کمکویی

154

امید

یوسفی باغ بیدی

155

سید حسن

رضوانیان

156

امیرحسین

فرشاد جم

157

ابوالفضل

جابری

158

محمد

اژمان

159

مهدی

زارع

160

محمود

پارسی

161

محمد علی

اقبالی زارچ

162

سید حامد

موسوی نیا

163

محمد مهدی

صادقی سرچشمه

164

 

یوسفی

 

 

 

اسامي منتخبين آزمون علمي جذب لكوموتيوران در ناحيه يزد؛ جهت انجام مصاحبه و گزينش با توجه به نمرات اخذ شده به شرح ذيل اعلام مي گردد:

 بديهي است زمان و مكان مصاحبه از طريق همين سايت اعلام و از بين افراد؛ تعداد 30 نفر پس از قبولي در مصاحبه و معاينات پزشكي و طب كار جذب خواهند شد. 

99/6/15

 

رديف

نام

نام خانوادگي

1

اميررضا

تفكري بافقي

2

سيدمحمد

ميزان عدل

3

حميدرضا

فتاحي اردكاني

4

محمدكاظم

حسيني شيطوري

5

محمد

اسفيداري

6

محمد

آژمان

7

مهدي

مومي ساز

8

علي

اميني

9

سيدمحمد

ميرجلال الديني

10

مجتبي

دهقان خاني

11

مصطفي

خالقدادي

12

مهدي

زارع

13

محمد

شاكري

14

رضا

خالصي

15

جمال

قلتاشي

16

رضا

غني پوربهداني

17

سيدمحمد

اميري فرد

18

عارف

زارع بيدكي

19

فرهاد

چاليك

20

ايمان

بشيري

21

مهدي

توكلي كمكوئي

22

محمدرضا

صديقي خويدك

23

سيدمهدي

صادقي سرچشمه

24

ابوالفضل

كريمي

25

مجتبي

شاهدي

26

اميرحسين

فرشادجم

27

علي

دهقان بنادكي

28

عليرضا

زينلي قطري

29

محمد

صادقي حجت آبادي

30

مرتضي

شفيعي هفتادر

31

ابوالفضل

مشيري نيا

32

اميرمحمد

اميني

33

محسن

ميرجليلي

34

ايمان

رحماني علي آبادي

35

ابوالفضل

كريمي زارچي

36

محمود

پارسي پور

37

محمدعلي

اقبالي زارچ

38

محمد

نعيمي بافقي

39

محسن

حيدري بندرآبادي

40

محمدرضا

حاجي زاده

41

اسماعيل

عليرضائي

42

محمد

خواجوي

43

عليرضا

هادي پور

44

ابوالفضل

شيرانيان

45

محمدرضا

سرداري

46

علي

كريمي شرواني

47

امير

يوسفي باغ بيدي

48

هاشم

برزگري

49

محمد

افروغ

50

سيدجواد

طباطبائي عقدا

51

محمدرضا

پورانتظاري

52

محمدرضا

دشتكي

53

محمدصادق

فلاح زاده

54

ميثم

زارع زاده مهريزي

55

محمد

نريماني

56

اميد

زلفي زمهرير

57

سيدعلي اصغر

طباطبائي

58

ابوالفضل

جابري

59

روح اله

رحيمي بافقي

60

ميثم

اسدي سنجدكي

61

ميلاد

سيف الديني

62

اميرحسين

فتاحي بافقي

63

سجاد

دهقان نيري

64

محمدصادق

عامل هوشمند

65

محمد

خسروانيان

66

محمدمهدي

زارع

67

مجتبي

رعيتي شوازي

68

احسان

خاكي

 ***************************************************

 

با سلام و عرض ادب

گروه بندی و زمان حضور داوطلبان جهت حضور در مصاحبه حضوری و گزینش آزمون لکوموتیورانی شرکت ناوگان ریل الوند نیرو

گروه 1

روز یک شنبه تاریخ 30 شهریور ساعت 9 صبح

1-محمد اسفیداری

3- علی امینی

5- مصطفی خالقدادی

2- مهدی مومی ساز

4- مجتبی دهقان خانی

6- سیدمحمد میرجلال الدینی

 

گروه 2

روز یک شنبه تاریخ 30 شهریور ساعت 10 صبح

1-امیررضا تفکری

3-محمدکاظم حسینی شیطوری

5-محمد آژمان

2-رضا غنی پور

حمیدرضا فتاحی اردکانی

6-ایمان بشری

 

گروه 3

روز یک شنبه تاریخ 30 شهریور ساعت 11

1-سیدمهدی صادقی سرچشمه

3- محمد نعیمی

5- سیدمحمد امیری فرد

2- ابوالفضل کریمی عقدا

4- محمدرضا حاجی زاده

6- علیرضا زینلی

 

گروه4

روز یک شنبه تاریخ 30 شهریور ساعت 12

1-ابوالفضل مشیری نیا

3- ابوالفضل کریمی زارچ

5- هاشم برزگری

2- محمود پارسی پور

4- محمدعلی اقبالی زارچ

6- اسماعیل علیرضایی

 

 

 

گروه 5

روز یک شنبه تاریخ 30 شهریور ساعت12

1-محمدخواجویی

3- عارف زارع بیدکی

2- علیرضا هادی پور

4- فرهاد چالیک

 

گروه6

روز یک شنبه تاریخ 30 شهریور ساعت 16

1-محمدرضا  صدیقی

3- علی دهقان بنادکی

5- مجتبی شفیعی هفتاری

2- مجتبی شاهدی

4- محمد صادقی حجت آبادی

6- ایمان رحمانی علی آباد

 

گروه 7

روز یک شنبه تاریخ 30 شهریور ساعت 17

1-محمدشاکری

3- مهدی توکلی

5- امیرمحمد امینی

2- رضا خالصی

4- امیرحسین فرشادجم

 

 

گروه8

روز یک شنبه تاریخ 30 شهریور ساعت 18

1-محسن میرجلیلی

3- سیدجواد طباطبائی عقدا

2- امیر یوسفی باغ بیدی

4- محسن حیدری بندرآّبادی

 

 

 

 گروه 1

روز دو شنبه تاریخ 31 شهریور ساعت 8 صبح

1-محمدرضا سرداری

3- امید زلفی زمهریر

5- احسان خاکی

2- محمدرضا دشتکی

4- سیدعلی اصغر طباطبائی

 

 

گروه2

روز دو شنبه تاریخ 31 شهریور ساعت 9 صبح

1-علیرضا کریمی شیروانی

3- میثم زارع زاده

5- سیدمحمد میزان عدل

2- محمدرضا پور انتظاری

4- محمدصادق فلاح زاده

 

 

گروه3

روز دو شنبه تاریخ 31 شهریور ساعت10

1-ابوالفضل جابری

3- میثم اسدی

5- سجاد دهقان نیری

2- روح الله رحیمی

4- میلاد سیف الدینی

 

 

گروه4

روز دو شنبه تاریخ 31 شهریور ساعت 11

1-امیرحسین فتاحی

3- مجتبی رعیتی

5- محمدمهدی افروغ

2- محمدصادق عامل هوشمند

4- محمدمهدی زارع

 

 

گروه5

روز دو شنبه تاریخ 31 شهریور ساعت 12

1-محمدخسروانیان

3- جمال قلتاشی

5- ابوالفضل شیرانیان

2- مهدی زارع

4- محمد نریمانی

 

 

 

 

مدارک مورد نیاز

1-دو قطعه عکس4*3

2-اصل شناسنامه و کپی برابر اصل صفحات

3-کارت ملی و کپی برابر اصل آن

4-کارت پایان خدمت و کپی برابر اصل آن

5-مدرک تحصیلی و کپی برابر اصل آن

تذکر:

داوطلبانی که کد ملی آنها با کد ملی ساکنان استان یزد مغایرت دارد باید کارنامه تحصیلی دوران دبیرستان خود را که در یزد گذرانده اند به همراه داشته باشند

داوطلبان نیم ساعت زودتر از ساعت اعلام شده در مرکز آموزش راه آهن یزد با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی حضور یابند

 **********************************************

 

لیست اسامی پذیرفته شدگان آزمون لکوموتیورانی شرکت ناوگان ریل الوند نیرو درشهرستان یزد مهرماه 99

رديف نام نام خانوادگي 
1 سيدمحمد ميزان عدل
2 اميررضا تفكري بافقي
3 محمد اسفيداري
4 مهدي  مومي ساز
5 مجتبي دهقان خاني
6 عارف زارع بيدكي
7 محمد اژمان
8 علي  اميني
9 مرتضي  شفيعي هفتادر
10 مهدي  زارع بزك ابادي
11 علي  كريمي شرواني
12 اميرحسين فرشادجم
13 سيدمحمد اميري فرد
14 رضا  غني پوربهداني
15 اسماعيل عليرضائي
16 رضا خالصي
17 محمدعلي اقبالي زارچ
18 هاشم برزگري
19 محمدرضا صديقي خويدك
20 محمدصادق عامل هوشمند
21 محمدرضا حاجي زاده
22 جمال قلتاشي
23 مهدي توكلي كمكوئي
24 محمدمهدي  زارع
25 محمد خواجوي
26 امين  دشتكي
27 محمدكاظم حسيني شيطوري
28 ابوالفضل كريمي عقدا
29 عليرضا زينلي قطري
30 مصطفي خالقدادي
توضیح اینکه :
برنامه وزمانبندی تشکیل پرونده وانجام آزمایشات سلامت جسمانی وطب کار (دربیمارستان بهارلو تهران) متعاقبا درهمین سایت وگروه لکوموتیورانی الوند نیرونیز اعلام می گردد . بدیهی است باتوجه به شرایط موجود کرونایی که مستلزم رعایت کلیه پروتکل ها می باشد؛ طولاتی شدن این فرآیند اجتناب ناپذیرخواهدبود.

 

خرید لکوموتیوهای جدید جهت توسعه ناوگان بزودی

شرکت ناوگان ریل الوند نیرو در نظر دارد جهت توسعه ناوگان ریلی خود نسبت به خرید چهار دستگاه لکوموتیو چینی در مرحله اول و ادامه آن تا سطح 50 دستگاه در مراحل بعدی اقدام نماید. در این راستا مذاکرات با شرکت چینی صورت پذیرفته است.

چه کسی آنلاین است؟

ما 5 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم