ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

ناوگان ریل الوند نیرو

درباره الوند نیرو

انتصاب مدیرعامل راه آهن

بازدید از کارخانه

آرمان ها، چشم انداز

انتصاب مدیرعامل راه آهن

 

با حکم وزیر راه و شهرسازی سعید محمدزاده به سمت معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور منصوب شد. به گزارش روابط عمومی وامور بین‌الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور، عباس آخوندی در این حکم خطاب به سعید محمدزاده آورده است:

(نظر به تعهد و تجارب ارزنده جناب عالی و با توجه به ماده ۱۹ اساسنامه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور به موجب این حکم به سمت معاون وزیر و مدیرعامل شرکت منصوب می‌شوید.
ضمنا لازم می‌دانم از زحمات و مساعی برادر ارجمند جناب آقای دکتر علی نورزاد در دوره تصدی مسئولیت فوق تشکر و قدردانی نمایم.ازخدای­ بزرگ­ برای شما آرزوی توفیق دارم. )

سعید محمدزاده پیش از آن به‌ عنوان عضو هیئت مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور و معاون فنی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران  مشغول به خدمت بود و دارای مدرک دکتری مهندسی عمران از دانشگاه علم و صنعت ایران و عضو هیئت علمی این دانشگاه است. محمدزاده همچنین سابقه ریاست دانشکده راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت ایران را از سال ۱۳۸۲تا سال ۱۳۸۴ در کارنامه دارد. مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل و معاون وزیر راه و شهرسازی، متولد ۱۳۴۶ و دارای رتبه علمی دانشیاری دانشگاه علم و صنعت ایران است.

وی فارغ التحصیل رشته کارشناسی مهندسی عمران- عمران دانشگاه صنعتی شریف در سال ۱۳۶۹، کارشناس ارشد مهندسی عمران- سازه دانشگاه علم و صنعت در سال ۱۳۷۳ و دکتری مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت در سال ۱۳۸۹ است. از نظر زمینه‌های تحقیقاتی و تخصصی محمدزاده می‌توان به تحلیل و طراحی خط و سازه، آزمایش و تحلیل قابلیت اعتماد خط و سازه‌ها، مدلسازی رفتار و زوال اجرای سیستم خط و سازه‌ها و مدیریت نگهداری و تعمیراشاره کرد.

از جمله سوابق شغلی و اجرائی وی نیز می‌توان به عضویت در هیئت علمی دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت ایران از سال ۱۳۸۷ تاکنون، عضوهیئت علمی گروه عمران دانشگاه فنی- مهندسی دانشگاه بوعلی سینا از سال ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۸، معاون آموزشی دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۲، رئیس دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴، مدیرکل اداره خط و سازه‌های فنی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۳۸۴تا ۱۳۸۶، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسین مشاور مترا از سال ۱۳۸۶تا ۱۳۸۸ و معاون فنی و زیربنایی از مهر ۹۲ لغایت مهر ۹۵ اشاره کرد.

 

 

 

 

 

آرمان ها، چشم انداز و استراتژی

 

چشم اندازی که در این شرکت ترسیم گردیده، تخصیص سهم روزانه حداقل 25.000.000 تن کیلومتر از حمل بار راه آهن میباشد که این عدد در سال بالغ بر 9.125.000.000 تن کیلومتر خواهد گردید.
برنامه هائی که شرکت ناوگان ریل الوند نیرو برای رسیدن به چشم انداز فوق در قالب استراتژی های شرکت تدوین نموده است به شرح ذیل میباشد.
-         بهره برداری از لکوموتیوهای ملکی 
-         خرید ده دستگاه لکوموتیو تولید داخلی از شرکت مپنا،
-         خرید تعدادی از لکوموتیوهای راه آهن جمهوری اسلامی ایران در صورت واگذاری،
-         خرید 50 دستگاه لکوموتیو سنگین چینی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی.  
 
شرکت ناوگان ریل الوند نیرو در راستای مدیریت تعالی سازمانی و با نگاهی بهره ورانه و حس مسئولیت اجتماعی عزم خود را در جهت اعتلای حمل و نقل ریلی کشور جزم نموده و با توکل به بارگاه حق تعالی مصمم به تحقق آرمانهای خود میباشد و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد ورزید.
 
 
 
 

 

برگزاری مجمع عمومی سالیانه

مجمع عمومی سالیانه شرکت ناوگان ریل الوند نیرو در تاریخ ۹۵/۴/۲۳ راس ساعت ۱۰ صبح برگزار گردید . در این جلسه پس از قرائت آیاتی از کلام الله  مجید ابتدا هیئت رییسه و ناظر و منشی جلسه انتخاب و سپس حسابرس و بازرس قانونی گزارشات خود را  قرائت  نمودند. پس از آن گزارش هیئت مدیره به مجمع توسط مدیر عامل ارائه گردید و در خاتمه با تصویب صورتجلسه به پایان رسید .

 

 

 

بازدید وزیرمحترم راه و شهرسازی از غرفه شرکت ناوگان ریل الوند نیرو

 

بازدید وزیرمحترم راه و شهرسازی از غرفه شرکت ناوگان ریل الوند نیرو
 آقای مهندس آخوندی وزیر محترم راه و شهرسازی به اتفاق آقای مهندس خدایی قائم مقام مدیرعامل محترم راه آهن ج.ا.ا  با حضور در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی ، صنایع و تجهیزات وابسته در محل دائمی نمایشگاههای تهران ازغرفه شرکت ناوگان ریل الوند نیرو بازدید نمودند . در این بازدید که در محیطی صمیمانه برگزار گردید در ابتدا آقای مهندس آخوندی در خصوص میزان و زمینه سرمایه گذاری و همچنین نوع همکاری با  راه آهن مواردی را طرح نمودند و سپس  ، مدیرعامل شرکت آقای مهندس پاشنا ضمن ارائه عملکرد شرکت ، چشم انداز ، ماموریت ، اهداف و استراتژی ها ، مواردی را در راستای ارتقاء حمل و نقل ریلی پیشنهاد نمودند و وزیر محترم راه و شهرسازی نیز ضمن تشکر از شرکت کنندگان در نمایشگاه  ، حمل نقل ریلی را  یکی از الویتهای مهم دولت نامیدند و ابراز امیدواری نمودند، رویکرد مناسبی از سوی دولت و مجلس در ارتباط با توسعه حمل و نقل ریلی وجود دارد که انشاءا... در آینده نزدیک شاهد شکوفایی هر چه بیشتر حمل و نقل ریلی در شرکت با مشارکت بخش خصوصی خواهیم بود.
 

 

 

چه کسی آنلاین است؟

ما 14 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم