ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

ناوگان ریل الوند نیرو

درباره الوند نیرو

توسعه ناوگان

خرید لکوموتیوهای جدید

نمایشگاه حمل و نقل ریلی

هفتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی

هفتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی صنایع ، تجهیزات و خدمات وابسته

شرکت ناوگان ریل الوند نیرو در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی صنایع ، تجهیزات و خدمات وابسته در سالن 10-11 غرفه 41 از تاریخ 19 لغایت 22 خرداد ماه 98 حضور داشته و از عموم علاقه مندان جهت بازدید دعوت بعمل  می آورد.

 

خرید لکوموتیوهای جدید جهت توسعه ناوگان بزودی

شرکت ناوگان ریل الوند نیرو در نظر دارد جهت توسعه ناوگان ریلی خود نسبت به خرید چهار دستگاه لکوموتیو چینی در مرحله اول و ادامه آن تا سطح 50 دستگاه در مراحل بعدی اقدام نماید. در این راستا مذاکرات با شرکت چینی صورت پذیرفته است.

برگزاری مجمع عمومی سالیانه

مجمع عمومی سالیانه شرکت ناوگان ریل الوند نیرو در تاریخ 96/03/28 برگزار گردید . در این جلسه پس از قرائت آیاتی از کلام الله  مجید ابتدا هیئت رییسه و ناظر و منشی جلسه انتخاب و سپس حسابرس و بازرس قانونی گزارشات خود را  قرائت  نمودند. پس از آن گزارش هیئت مدیره به مجمع توسط مدیر عامل ارائه گردید و در خاتمه با تصویب صورتجلسه به پایان رسید .

 

 

 

آرمان ها، چشم انداز و استراتژی

 

چشم اندازی که در این شرکت ترسیم گردیده، تخصیص سهم روزانه حداقل 25.000.000 تن کیلومتر از حمل بار راه آهن میباشد که این عدد در سال بالغ بر 9.125.000.000 تن کیلومتر خواهد گردید.
برنامه هائی که شرکت ناوگان ریل الوند نیرو برای رسیدن به چشم انداز فوق در قالب استراتژی های شرکت تدوین نموده است به شرح ذیل میباشد.
-         بهره برداری از لکوموتیوهای ملکی 
-         خرید ده دستگاه لکوموتیو تولید داخلی از شرکت مپنا،
-         خرید تعدادی از لکوموتیوهای راه آهن جمهوری اسلامی ایران در صورت واگذاری،
-         خرید 50 دستگاه لکوموتیو سنگین چینی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی.  
 
شرکت ناوگان ریل الوند نیرو در راستای مدیریت تعالی سازمانی و با نگاهی بهره ورانه و حس مسئولیت اجتماعی عزم خود را در جهت اعتلای حمل و نقل ریلی کشور جزم نموده و با توکل به بارگاه حق تعالی مصمم به تحقق آرمانهای خود میباشد و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد ورزید.
 
 
 
 

 

چه کسی آنلاین است؟

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم